Dzieci i ptaki w muzeum

W środę 3 lipca w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyło się niesamowite spotkanie z ptakami drapieżnymi. Naszymi gośćmi był Pan Kuba Bokisz ze Skrzydlatej Ferajny  wraz ze swoimi wspaniałymi sowami.

Dzieci wzięły udział w zajęciach pod wspólnym tytułem „KULTURA  POD SKRZYDŁAMI”, w ramach których mogły wysłuchać niezwykle ciekawych wiadomości dotyczących ptaków drapieżnych, pogłaskać i zapozować do zdjęcia z sowami. Następnie odbyły się warsztaty, w czasie których każdy mógł wykonać swój własny breloczek w kształcie sowy metodą diamond painting. Nasze spotkanie zwieńczyła wizyta w Kawiarni Pomarańczka i słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Więcej zdjęć na Facebooku muzeum (https://www.facebook.com/MuzeumTkactwa)

Działanie zostało dofinansowane przez Miasto Kamienna Góra ze środków pochodzących z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Kamienna Góra na 2024 rok.