Strona główna  //  Aktualności  //  Podsumowanie ferii zimowych 2022

Ferie 2022 w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze przebiegały pod znakiem bezpłatnych warsztatów i zajęć edukacyjnych dla dzieci oraz młodzieży, a także oferty darmowego zwiedzania muzeum z przewodnikiem. Kilkudziesięcioro uczestników skorzystało z naszych propozycji. Oprócz naszych własnych zajęć na temat lalek i ich strojów (4 i 11 lutego), konserwacji dzieł sztuki (8 lutego) oraz string-artu (10 lutego) muzeum przygotowało wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną kilkugodzinne zajęcia edukacyjne na temat książki, druku i współczesnych nośników treści (3 lutego).

Galerie oraz filmy z przebiegu naszych wydarzeń można zobaczyć na muzealnym fanpage’u na Facebooku. Uczestnikom dziękujemy za udział! Zapraszamy do korzystania z naszej oferty edukacyjnej.