Strona główna  //  Aktualności  //  Lata dwudzieste, lata trzydzieste... - teleturniej

Szanowni Państwo!

Zbliża się najważniejsze święto dla wszystkich Polaków - 11 listopada, rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Z powodu ograniczeń związanych z pandemią nie możemy Państwa zaprosić, jak co roku, na uroczystości, przygotowane przez Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Nie możemy organizować wydarzeń z udziałem publiczności: koncertów, wykładów, prezentacji, wystaw.

Składamy Państwu w tym wyjątkowym czasie wyjątkową propozycję. Uczcijcie Święto Niepodległości z nami - pracownikami muzeum, pozostając w domach. Przygotowaliśmy dla Was teleturniej, który zostanie wyemitowany w programie lokalnym telewizji Kamienna Góra. Sześcioro prowadzących zada pytania i krótko opowie o historii, sztuce, literaturze, sporcie, filmie, muzyce oraz życiu codziennym w dwudziestoleciu międzywojennym. Uczestnikami teleturnieju będą telewidzowie. W zaciszu domowym, bez kamer, świateł, tremy możecie sprawdzić swoją wiedzę. Mamy nadzieję, że ta edukacyjna zabawa spodoba się wszystkim oglądającym. Serdecznie zapraszamy przed ekrany telewizorów 11 i 12 listopada o godz. 16.00. Zgodnie z ramówką telewizyjną teleturniej będzie kilkukrotnie powtórzony w dniach 11-13 listopada.