Strona główna  //  Aktualności  //  Prace biorące udział w XLV Międzynarodowej Wystawie Sztuki Włókna

Prezentujemy prace biorące udział w XLV Międzynarodowej Wystawie Sztuki Włókna „Warsztat Twórczy – Kowary 2018” pn. „Echo kowarskich tradycji”. Przypominamy, iż pierwszą nagrodę im. Agnieszki Sienkiewicz komisja konkursowa przyznała Marii Teresie Chojnackiej za pracę „Dokument Dłonie”. Drugie miejsce zdobyła Eva Damborska za „Magiczną przestrzeń”, z kolei trzecia nagroda przypadła Ewie Marii Poradowskiej-Werszler za „Kowarskie klimaty”. Jury wyróżniło również cztery prace: „Kolorowe Kowary” autorstwa Teresy Szuszkiewicz-Spryszak, pracę „Pola wyobraźni” Jolanty Wdowczyk, "Melodia deszczu" Aleksandry Giros oraz "Kowary, wspaniałe wspomnienia" Joanny Pasynkiewicz. Natomiast nagrodę pracowników Muzeum Tkactwa otrzymała Aleksandra Giros.

• Teresa_Szuszkiewicz_Spryszak
  • Malgorzata_Buczek_Sledzinska